4 Temmuz 2014 Cuma

Saç Ekimi Fiyatları 5 Ekim 2014

Saç ekimi fiyatları
İstanbul'da saç ekimi fiyatları aslında yaz aylarında yani güncel olarak 2014 Temmunda diğer aylara göre azda olsa düşüşler gösteriyor , yinede gerek avrupa yakası , gerekse Anadolu tarafınca en iyi saç ekim merkezlerinde ortalama olarak .... lira gibi bir fiyattan başlıyor ve kafanızdaki eksik saç miktarına göre bu ücret yükselebiliyor. Saç ekimi insanın bedenindeki kendi saçlarının transferi ile gerçekleştiriliyor , yani başka bir insandan alınan saçların ekilerek tutuma ihtimali pek yoktur , genelde greft versus host reaksiyonu ile atılırlar, yani dökülürler. Bu yazımızda saç ekimi yaptırmadan önce ve saç ekimi sonrası nelere dikkat edilmesi gerekiyor , saç ekimi yapacak olan plastik cerrah ve ekiplerindeki teknik personelin nelere dikkat etmesi gerektiğini irdeliyoruz. Saç ektirme konusunda her türkü sonunuz için bizi gebe gündüz arayabilirsiniz , 0212 736 1648 sabit telefonumuz ve 0532 316 8973 Turkcell hatlarımız sürekli açıktır. Doçent Op. Dr. Aydın Gözü bildiriyor.

** Saç ekimi fiyatları hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçiniz.

Saç ekimi forum

Saç ekimi fiyatları forum ortamlarında çok bahsedilir , özellikle henüz saç ekimine girmemiş fakat yakın zamanda hayatlarında ciddi değişiklikler yapmayı planlayan kişiler saç ekimi öncesi mutlaka forumlara bakarlar ve orada saç ekimi sonrası izlenimleri okurlar , en iyi saç ekim merkezinde en uygun fiyatla saç ekimi yaptırmaya gayret ederler.

Saç ekimi merkezleri

İstanbul'da saç ekimi merkezleri artık nerdeyse Türkiye'deki toplam saç ekimi merkezi sayısındna daha fazla bir sayıya ulaşmış vaziyettedir , ama önemli bir hatırlatma yapmakta fayda var Sağlık bakanlığı sadece tam teşekküllü hastanalerde saç ekimi yapılmasına izin veriyor , o yüzden saç ekimi merkezilerini incelerken sadece fiyat üzerine konsantre olmak yerine saç ekiminin nerde yapıldığınada dikkat edin. Merdiven altı tabir edilen ortamlarda yapılan saç ekimlerinde fiyat ucuz olmakla beraber saçlı deri enfeksiyonları , ekilen saçın tutmaması , sonradan dökülmesi gibi komplikasyonlar çok sık yaşanıyor. Bu konuda ikinci bir saç ekimi şansının kısıtlı olduğunuda aklıdan çıkartmamak gerekiyor. Allah bereklet versin bizim hastanemizde yaptığımız saç ekimlerinda ekilen saçların hayat boyu kafada kalma ihtimali %98 lere kadar çıkmaktadır.

** Saç ekimi fiyatları hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçiniz.

Saç ekimi fiyatları

Saç ekimi fiyatları 2014 yılında yaz aylarında biraz düşer demiştik , yinede çok ucuz olmamakla beraber kellik durumunuza göre .... tl ile .... tl arasına garantili saç ekimi yaptırabilirsiniz. Bunun dışında bizi hergün arayan birçok hasta çok daha ucuza saç ekimi yaptırmak üzere başka saç ekim merkezleri ile anlaştıklarını iafade ediyorlar , yani çok ucuza merdiven altı saç ekimi merkezlerinin verdikleri fiyatları söylüyorlar ama şunuda hatırlatalım tam teşekkilli hastane ortamımızda yaklaşık 8 saat süren ve 6 kişilik ekiple birlikte gerçekleştirilen nerdeyse tama yakın saç teline garanti verilebilen bir saç ekimi ameliyatının en az kaç para edeceğine siz karar verin.

Saç ekimi sonrası

Saç ekimi sonrasında nelere dikkat etmek gerekir , saçın yıkanması nasıl yapılmalıdır , saç ekimi sonrası hangi özel şampuan kullanılmalıdır , saç nasıl ve ne şekilde kurulanmalıdır , saç kurutma makinesi kullanılmalımıdır. Saç ekimi sonrası nasıl bir yastık ile uyunmalıdır , şapka takarakmı gezmelidir ? şeklinde birçok soruya yanıt veriyoruz , iyi bir saç ekim merkezinin olmazsa olmaz kuralı saç ekimi sonrası ekilen saçların korunması ve hayat boyu kafada kalmasının sağlanmasıdır , yoksa onca emek ve para boşa gider. Biz hergün yaptığımız birçok saç ekimi operasyonundan sonra hastalarımıza saç ekimi sonrası bakım eğitimi veriyoruz ve yapması gereken herşeyi içeren dökümanlarla taburcu ediyoruz.

Saç ekimi Ankara

Amkara'da saç ekimi fiyatları İstanbul'a nazaran az daha yüksek seyretmektedir , sanıyorum saç ekimi merkezi sayısının düşük olması sebebi ile rekabetin yetersiz olmasındna kaynaklanıyor. Ama şunuda unutmadan belirteyim Anakara'dan birçok hasta FUE yöntemi saç ekimi yaptırmak üzere bize yani İstanbul'a geliyorlar. Demekki hastaların beklentilerini kalrşılayacak ölçekte bir saç ekimi merkezi Ankara'da
bulamıyorlar.

** Saç ekimi fiyatları hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçiniz.

Saç ekimi video

Saç ekimi videoları bizim hastanemizde arşivler halinde bulunuyor , özellikle öncesi ve sonrası resimleri ile saç ekimi operasyon videosunun birleştirdiğinizde henüz saç ekimi yapmamış biri için son derece anlamlı bir hal alıyor , peki saç ekimi video izlemek istiyoruz ama sizin sitenizde nedne yok doktor bey diye soruyorsanız tıbbi etik olarak bir hastanın operasyonunu internette yayınlamanın ne kadar yanlış olduğunu ve hasta haklarına aykırı olduğunu sanırım anlatmama gerek yok.

Saç ekimi nasıl yapılır?

Saç ekimi nasıl yapılır diye birçok ektirmeyi düşünen hasta bie soru soruyor , bende espri olsun diye , sen evde antrenman yap ve bir saç ekimi merkezide sen aç diyorum :) , ama metod larak bahsedelim isterseniz , biz FUE yöntemi ile kalıcı saç ekimi yapıyoruz , yani ensenizdeki özellikle iki kulak arasındaki çok küçlü saç köklerini microgreft metodu ile tek tek toplayarak başın ihtiyaç gösteren yerlerine yine tek tek ekiyoruz. FUE yönteminin en büyük avanlajları nelerdir :

1- Saçların alındığı ense bölgesinde kesinlikle herhangi bir iz kalmaz. Oysa FUT yönteminde şerif halinde birçok saç kökü tek seferde çıkartıldığı için iz yani scar kalır.
2- Saçın ekileceği gölgede oluşturulan micro saç yuvaları otomatik makine ile açıkdığı için ordada herhangi bir iz kalmaz , eskiden ve hala ilkel yöntemlerle çalışan saç ekimi merkezilerinmde bistüri ucu ile kafada açılan delikere yerleştiriliyordu ve saç ekimi yapıldığı o izlerden belli oluyordu. Oysa şimdi kesinlikle belli olmuyor ve son derece doğal görünüm elde ediliyor.

** Saç ekimi fiyatları hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçiniz.

Saç ekimi ekşi

Saç ekimi ekşi sözlüktede forun ortamları gibi çok tartışılıyor , daha çok esprili girişlerin yapıldığı ekşi sözlükte saç ekimi daha çok mizahi yönden ele alınıyor ve saç ekimi yatırmayı düşünen birçok saçı dökülmüş hasta makaraya sarılıyor. Oysaki saç ekimi kararı vermek gerçekten son derece ciddi bir iş olup ekim sonrası sağlanmış olan özgüven seviyesi ve fiziki görüntü iyileşmesi ile kazanılan puanlar saç ekimi sonrası yaşamda büyük kolaylıklar sağlıyor ve daha önce açıkmayan birçok kalı artık sizin için ardına kadar açılabiliyor.

Saç ekimi fue yöntemi

FUE yöntemi saç ekimi metodu sadece bizim ülkemizde ve İstanbul'da değil dünyanın her köşesinde güncel olarak uygulanmakta olan en teknolojik ve gelişmiş yöntemdir , FUE yönteminden daha üstün bir metod saç ekimi henüz icad edilmemiştir. Geçende ABD de katıldığımız bir saç ekimi konferansında saç kökü klonlama ile saç ekimine kolaylıklar getirme çalışmaları devam etmekle beraber henüz pratik hayatta uygulanabilmesi için benim tahminim en az 5 yıl geçmesi gerekmektedir.

Saç ekimi fotoğrafları

Saç ekimi fotoğrafları , özellikle İstanbul'daki hastanemizde saç ekimi öncesi ve sonrası resimleri internettede çok aranır durumdadır , biz prensip olarak hastalarımızın resimlerini internet sitelerimizde yayınlamıyoruz. Ama vaktiniz olursa buyrun gelin hastanemizde bir çayımızı için , sohbet edelim , o sırada saç ekimi yapılmakta olan hastalarımızı seyredin , kontole gelmiş olan saç ekimi sonrası hastalarımızla tanışın ve olnarın izlenimlerini edinin.

** Saç ekimi fiyatları hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçiniz.

Doçent Op. Dr. Aydın Gözü
Plastik ve Estetik cerrahi uzmanı
H. İntercontinental hospital Anadolu yakası İstanbul
0212 736 1648 - 0532 316 8973
Lütfen randevu alarak geliniz.

6 yorum:

 1. Sayın hocam , ben kastamonudan bilal doğan , 28 yaşındayım ön taraf komple döküldü , tepe ve arkalar sağlam , bana en uygunıiundan saç ekimi fiyatı verebilirmisiniz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili Bilal bey siz hiç merak etmeyin en kaliteli saç ekimi hizmetibi en uygun fiyatla size sunacağız . Ayrıntılar için telefonunuzu bekliyoruz 0212 736 1648 - 0532 316 8973

   Sil
 2. Aydın bey saç ekimi fiyatlarınızı telefonla öğrendim , yarın hastanenize gelip sizinle anlaşacağım , bizim ofisten 2 arkadaş daha gelicek onlar beden daha kel , 3ümüz olursa saç ekim fiyatlarınızda indirim yapabilirmisiniz ,

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, özellikle yurtdışından grup halde gelen hastalarımıza toplu indirimler yapıyoruz , siz 3 kişi olarak küçük bir grupsunuz ama ben sizi diğer kalabalık gruplardan sayarım onlara saç ekimi fiyatlarında ne kadar indirim yaptıysak sizede yaparım.

   Sil
 3. Saç ekimi fiyatlarınıza herşey dahilmi hocam ay sonu geliyorum , sonradan ek masraf çıkmasın ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merak etmeyin konuştuğumuz ve anlaştığımız fiyatlara herşey dahildir.

   Sil