30 Mayıs 2014 Cuma

Saç Ekimi Forum

saç ekimi forum
2104 senesinde saç ekimi forumları ve bu forum sitelerinde gerek saç ekimi yaptırmış hastaların , gerekse henüz ekim yapılmamaış ama yaptırmayı düşünen hastaların birçok yorumunu bulmak mümkündür , zaten en iyi saç ekimi merkezlerine gittiğinizdede sizinle daha önce saç ekimi yaptırmış ve kontrole gelmiş hastalar tanıştırılır , hem adamları ekilmiş haliyene net olarak görürsünüz hemdne saç ekimi konusunda onların yorumlarını dinelemiş olursunuz , 2014 yılında İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında saç ekimi fiyatları .... liradan başlamaktadır .

Saç ekimi forum siteleri

Saç ekimi dökülen saçların yerini alan kalıcı bir çözümdür. Saç dökülmesinde genetik faktörlerin dışında saç derisine uygulanan kimyasal işlemler de saç dökülmesi ve bunun kaçınılmaz sonucu olan kellik sorununu da beraberinde getirir. Günümüzde bu sorunu ortadan kaldıran ve kalıcı çözümler sunan birçok saç ekim merkezi ve özel klinikler mevcuttur.

Saç ekimi fiyatları

 Saç ekim işlemini uygulattırmaya karar verdikten sonra bugün Türkiye'de yaygınlaşan saç ekim merkezlerindeki kontrolün ardından işlemlere başlanabilir. Fue yöntemine göre önce profilinize uygun saç ekim sınırları belirlenir. Bunun için fotoğraflarınız alınır. Ardından saç uygun derecede kısaltılarak lokal anestezi uygulanır.Her kliniğin uyguladığı teknoloji ve izlediği yol farklı olup size en uygununu seçebilirsiniz. Saç ekimi ağrısız ve acısız bir işlemdir. Saç derisindeki saç folikülleri bazen kümeleşmiştir, bu folikül kümelerine greft denir ve işlem bu bölgeye uygulanır. Doğal olarak saç bu folüküllerden çıkar ve uzar. İstanbul'da birçok saç ekim merkezinde .... liradan başlayan fiyatlar uygulanır.

Saç ekimi sonrası


Merkez ve kliniklerde uygulanan saç ekim işleminde bu foliküller hazırlanan ve deri ile alerjik reaksiyon vermeyen özel karışım ve solüsyonlar ile bekletilir. Bu sınırlar önceden saç ektirecek kişinin belirlediği ölçüde olur. Bu sınırlar saçın işlemlerden sonra doğal görünmesinde çok önemlidir. Saç ekim sıklığı da işlem sonrası saça şekil verme, tarama açısından önem taşır. Saç ekiminde yaş sınırı bulunmamaktadır. Ameliyat, kaza ardından açıklık bulunan alanlara veya erkeklerde oluşan genetik dökülmelere karşı uygulanabilir. Fue saç ekimi hiçbir şekilde sağlığa zarar vermez.

Saç ekimi fiyatları ekilecek saç yoğunluğuna  ve kliniğin kalitesine bağlı olarak değişse de genel olarak seans başı 3000TL civarındadır. Saç mezodermisi ise saç çıkışını aktifleştirmek ve buna paralel olarak saç dökülmesini engellemek amacıyla belli periyotlarla uygulanan bir işlemdir. Saç ömrünü uzatır. Saçlı deriye uygulanan bu işemler derinin lokasyonu ve özlelliklerine göre değişim gösteren diğer tedavi yöntemleri ile sakal ekimi için de uygulanır. Öncelikli olarak İstanbul ve Anlara'da konumlanmış saç ekim merkezleri artan talep üzerine giderek yaygınlaşmış olarak hizmet vermektedir. Fue yöntemi ile saç ekimi sonrası kalıcı özgüven yaşamak ve sağlıklı bir görünüme kavuşmak mümkün.

Doçent Op. Dr. Aydın Gözü
Plastik ve Estetik cerrahi Uzmanı
İntercontinental Hospital
Anadolu yakası İstanbul
0212 736 1648 - 0532 316 8973
Lütfen ranedevu alarak geliniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder