30 Mayıs 2014 Cuma

Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekimi
2014 yılında mayıs sonu ve haziran başı itibarı ile İstanbul Avrupa yakasında saç ekimi fiyatları ortalama olarak .... liradan başıyor , en iyi saç ekim merkezlerinden biri oarak kabul edilen hastanemizde bu şekilde mkaul rakalmalr üzerinde ve herkesin erişebileceği ücretlendirme tabloları üzerinden iş yapılıyor , saç ekiim fiyatlarını aslında sizin kafanızda eksik olan saç teli adedi ve hitiyaç olan seans sayısı direkt olarak etkiler , telefonla hangi saç ekimi merkezini arasanız sizden bir resim isterler ve kaç adet saç teli talep ettiğiniz sorarlar , aslında saç ekiminde önemli olan hastanın görünümünü eski yani saçı dökülmemiş duruma getirmektir.

Saç ekimi forum 

İnsanların anatomik ve fizyolojik yapıları incelendiğinde, bir birinden farklılıklar gözlenirken, fiziksel özellikler bakımından çok önemli sayılacak farklılıklar gözlenmektedir. Güzelliğe ve görüntü konusundaki hoşluğa önem verme konusunda, insanların ellerinden geleni yaptıklarını söylemek mümkündür. Dış görünüşü etkileyen faktörler arasında saçların ayrı bir öneme sahip olması, erken yaşta saçları dökülen insanlar için, beraberinde bazı sorunlar ile karşı karşıya kalmalarına neden olmaktadır. Saç dökülmesi sorunu ile karşılaşan insanlar, farklı yaşlarda bu sorun ile karşılaşırlarken, bu sıkıntılı durumdan kurtulmanın en kalıcı yolu olarak saç ekimi tercihi ile bu durumdan kurtulmaya çalışmaktadırlar.

Saç ekimi sonrası 

     Pek çok insan saç dökülmesi sonucunda özgüven sorunu yaşarken, saç ekimi uygulamasının verdiği olumlu sonuçların, bu surunu ortadan kaldığını söyleyebiliriz. Saç ekimi merkezleri bünyesinde bulunan uzman ekipler tarafından yapılan bu uygulama, saç olan kısımlardan alınan saç tellerinin, dökülme sebebi ile boş kalan bölgelere aktarılması sonucunda gerçekleşen bir eylem olarak tanınmaktadır. Bu işlemin çoğu zaman 6 ila 8 saat arasında süren tek seansta tamamlanması, en sık rastlanan seanslar olarak bilinmektedir. Saç ekimi sonrası dönemin de en iyi şekilde geçirilmesi, tedavinin en önemli kısımlarından birini oluşturur. Saç ekimi merkezleri tarafından önerilen ya da tedarik edilen şampuan ve ilaçların kullanımı, zamanında ve eksiksiz yapılması ile işlemin olumlu şekilde sonuç almasına katkıda bulunacaktır. Bu işlem sonrasında insanların başında şişmeler oluşurken, verilen tedavi şekline uyma sonucunda, bu şişlikten kısa süre sonra kurtulmak mümkün olmaktadır.

Saç ekimi merkezleri

        Saç telinin yoğun olan bölgeden alınıp, saç olmayan bölgeye aktarılması işlemine greft adı verilirken,  saç ekimi fiyatları da bu uygulamanın yoğunluğu ile bağlı bir değişkenlik göstermektedir. Yine de saç ekimi merkezleri ortalaması baz alındığında, ön muayene, saç ekimi ve sonrası muayene göz önüne alındığında, ortalama .... ile .... lira gibi ortalama bir rakamın ortaya çıktığını belirtebiliriz. Görüntü güzelliğinin yanı sıra, kişiye özgüven aşılama konusunda da etkin bir yöntem olan bu uygulama, özellikle de genç yaşlarda saçlarını kaybeden insanlar için, çok önemli bir alternatif sorun giderici olarak tercih edilmektedir.

Resim göndermek için sacekimihastanesi@gmail.com 
WhatsApp : 0532 316 8973

Doçent Op. Dr. Aydın Gözü
Plastik ve Estetik cerrahi uzmanı
İntercontinental Hospital
Anadolu yakası İstanbul
0212 736 1648 - 0532 316 8973
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder