9 Mayıs 2014 Cuma

Saç Ekimi Fiyatları Forum

Saç ekimi fiyatları
İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında saç ekimi fiyatları forum ortamlarında 2014 yılı rayiçlerine bakıldığında .... tl gibi taban fiyatlar ortaya çıkıyor , mutlaka ki transfer edilecek olan saç kökü adedi ve kaç seans üzerinden işlem yapılacağıda saç ekimi ücretlerini direkt olarak etkiliyor ama işlemin kendisi zaten ince eleyip sık dokunması gereken meşekkatli bir müdahale olduğu için ucuz saç ekimi ve kaliteyi aynı çerçeveye sığdırmak çok mümkün olmuyor . Ayrıca saç ekimi kararı verirken şünüda iyi düşünmek gerekir , hangi saç ekimi merkezine giderseniz gidin , sonuçra sizin ense bölgenizden alınan saç kökleri ekim için kullanılacak ve ensede gözle görünür bir açıklık oluşmaması içinde aralardan kökler alınması gerekecek , dolayısı ile ensenizde sonsuz sayıda saç kökü yok ve saç ekimini bu olmadı birde başka bir saç ekimi hastanesine gidip tekrar ekim yaptırayım gibi çok fazla deneme şansınız olmayacak , o yüzden birkere karar verip halletmek gerekiyor.

Saç ekimi yaptıranlar

Hangi saç ekimi merkezi ile konuşsanız veya web sitesini ziyaret etseniz size başka hastalara ait resimler gösterirler ve bu resimlerde öncesi ve sonrası saç durumlarını , değişimleri gösterirler , ama aslında karar verdiğiniz saç ekimi hastanesinde daha önce saç ekimi yaptırmış kişilerle tanışıp izlenmileri ve saç ekimi sonuçlarını yaşayan kişi üzerinden canlı canlı gösteren pek olmaz , aslında kafanız rahat etsin ve saç ekimi işlemi aklınıza tam olarak yatsın istiyorsanız mutlaka ekim yaptıaracağınız hastanede daha önce saç ektirmiş kişilerle tanışın derim. Bizim hastanemize saç ekimi görüşmesine gelen hastalarımızla görüştüğümde aynı gün ekim sonrası kontrole gelen birçok hastamız olduğu için onlarla tanıştırma ortamı yaratıyoruz , bize sorduğunuz soruların bazılarını onlarada sorabilirsiniz diyoruz , onlarda seze olumlu izlenimlerini ve kafalarındaki saç ekimi sonuçlarını gösterdiklerinde tablo tam olarak kafanıza oturacaktır.

Saç ekimi sonrası

Enseden alınan saç köklerinin mikro iğnelerle saçsız bölgelere yerleştirilmesi sonrasında bazı konulara dikkat etmek gerekiyor , ekim sonrası saçlarınızın nasıl yıkanması gerektiği , kurulamanın nasıl yapılacağı ve dikkat etmeniz egerek diğer hususların bir bir anlatılması ve hastanın eline bu konuda bir yazılı döküman verilmesi gerekir , özellikle saçların yeni yerleşim bölgesinde köklenmesi ve hayatlarını sürdürmesi için bu şarttır.

Saç ekimi fiyatları Ortalama

2014 yılı Mayıs ayında  İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu yakasında birçok saç ekimi hastanesinde saç ekim fiyatları ortalama olarak .... lira ile .... lira arasında değişmektedir , burada fiyatları değiştiren ihtiyaç olan saç transfer miktarı ve işlemlerin kaç seans süreceğidir , pratik bir hesaplama ile size özel saç ekimi fiyatlarını aslında siz kendinizde aynaya bakarak hesaplayabilirsiniz . Elinize küçük bir ayna alın ve duvarda asılı olan daha büyük bir aynaya elinizdeki küçük aynadan bakın ve kafanızı inceleyin , sadece öncen dökülmüş saçlara sahipseniz bu sizin tek seansta saç ekimi yaptıarabileceğinizi gösterir ve yaklaşık .... tl civarına halledebilirsiniz , ama arkadan görünüşünüzdede dökülmüş saçlarınız varsa bu 2 seanslık bir iştir ve  yaklaşık .... tl saç ekimi masrafınız olacaktır.

Saç ekimi fiyat almak için bana resimlerinizi emaille veya WhatsApp'tan gönderebilirsiniz :
E-mail : Sacekimihastanesi@gmail.com
WhatsApp : 0532 316 8973

Doçent Op. Dr. Aydın Gözü
Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı
İntercontinental Hospital
0212 736 1648 - 0532 316 8973
Lütfen telefonla randevu alarak görüşmeye geliniz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder