20 Mayıs 2014 Salı

Saç Ekimi Fiyatları Ekşi

Saç ekimi fiyatları
2014 saç ekimi fiyatları ekşi sözlükte ekim yaptıranlar tarafınca sık sık dile getiriliyor, İstanbul'da yüzlerce saç ekimi merkezi ve saç ekimi hastanesi var , her saç ekimci doktor farklı ücret politikası çerçevesinde haraket ediyor , ekşi sözlük veya diğer saç ekimi hakkında yazı yazan kaynakları dikkate alın veya almayın , İstanbul'da 2014 saç ekimi fiyatları ortalama olarak .... lira ile .... lira arasında değişiyor , peki saç ekim ücretlerini neye göre tespit ediyorlar , nasıl fiyat veriliyor , bunuda bir incelemek gerekir.
En gelişmiş ve sağlıklı saç ekimi yöntemi olan FUE tekniğinde Fue motoru denilen cihaz ile enseden ve eğer ihtiyaç varsa koltuk altından ve mayo bölgesinden sağlıklı kıllar alınır ve başın ön kısımlarında planlanan yerlere tek tek ekilir , burada ekine saç miktarı saç ekim fiyatlarını direkt olarak etkileyebilir , ikinci bir kriter ise seans sayısıdır , bilirsiniz saç ekimi işlemi bir ekiple aynı anda yaklaşık 6 saat süren bir operayondur ve saç ekimi uzman doktorunun yanında çalışan ekiplerde aynı seansta çeşitli saç ekimi görevlerini paylaşırlar . Bu yüzden seans sayısıda saç ektirme masrafınızı etkileyecektir. Doçent Op. Dr. Aydın Gözü anlatıyor , 0212 736 1648 - 05323 316 8973

FUE yöntemi saç ekimi 

2014 verilerine göre sadece İstanbul ve Ankara'da değil , tüm dünyada en gelişmiş ve sağlıklı saç ekimi metodudur. Başın arkasanıda iki kulak arasında bulunan ve bedendeki en kuvvelti saç köklerinin yer aldığı ense bölümünden aralardan tek tek alınan saç kökleri saç dökülmesinini olduğu bölgelere transfer edilir , saçların alınması ve ekilmesi en hassas kısımdır ve hassas davranıldığında her ekilen saçık yaşama ihtimali %98 lere kadar çıkabilir , ama hoyrat ve aceleye getirilen saç ekim çalışmalarında bu oaran maalesef  %50 lere kadar inebilmektedir , işin kötü tarafı en değerli ve ekime müsdait saçlarınız ilk saç ekiminde kullanıldığı ve tutmadığı için daha sonra yapılacak saç ekim çalışmalarında sağlam saç kökü bulmak zor olacaktır. Buradan şu sonuç çıkar , hastaların saç ekimine karar verdikten sonra ilk olarak ekim yaptıracakları saç ekimi hastanesini iyi seçmeleri gerekiyor.

Saç ekimi sonrası

Saç ekimi yapıldıktan sonra kullanılması gereken özel şampuanlar , saç bakım kremleri ve ilk haftalarda saç yılama ve kurulama metodları , ilk günlerde dikkat edilmesi gereken tüm hususları gösterir yazılı ve rsimli döküman hastanın eline verilmelidir , saç ekiminden sonra en fazla dikkat edilmesi gereken zaman ilk günlerdir , bu süreçte ekilen saçlar yeni bölgeye uyum sağlar ve beslenme cereyan eder.

Saç ekimi yaptıranlar 

Birçok saç ekimi sitelerinde ve çeşitli reklam broşurlerinde saç ekimi yaptırmış kişilerin öncesi ve sonrası fotoğrafları gösterilir ve sizinde bu şekilde olacak denir , hatta görüşme ve planlama için gittiğinizdede yine size fotoğraflar gösterirler , oysa biz hergün gelen birçok hastamız olduğu için saç ekimi sonrası kontrole gelen hastalarla tanıştırıyoruz ve böylece herşeyi gerçek saç ekimi yaptırmış kişilere sorabilirsiniz.

Resim göndermek için : Email:  sacekimihastanesi@gmail.com , WhatsApp : 0532 316 8973


Doçent Op. Dr. Aydın Gözü
Plastik ve Estetik cerrahi uzmanı
İntercontinental hospital
Anadolu Yakası İstanbul
0212 736 1648 - 0532 316 8973
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder