27 Mayıs 2014 Salı

En İyi Saç Ekim Merkezi

Saç ekim merkezi
İstanbul'da 2014 yılında en iyi saç ekim merkezi hangisidir , saç ekim fiyatları kaç paradan başlar , her seans için en az kaç lira istenir , bir seansta en fazal kaç saç teli ekilebilir , saç ekiminde garanti verebilen hangi merkezler vardır , ekilen saçlar sonradan dökülür mü ? diye soran hastalarımıza cevaben bu makaleyi hazırladık , en iyi saç ekim merkezileri arasında sayılan hastanemizin gerçekten iyi olabilimek için ekim esnasında nelere dikkat ettiğinide bu yazıda bulacaksınız , ayrıca çok sorulan İstanbul'da 2014 saç ekim fiyatlarının .... liradan başladığını ve dökülen saç miktarına göre yukarı ücretlere çıkabildiğini daha önceki yazılarımızda anlatmıştık , sanıyorum sizinde  saç ekimi konusunda kafanızı kurcalayan sorular var , bizi gece gündüz demeden arayabilirsiniz , 0212 736 16 48 sabit talefonumuz ve 0532 316 8973 Turkcell cep telefonumuz sürekli aktiftir.

En iyi saç ekim merkezi

İstanbul'da gerek Avrupa yakasında , gerekse anadolu yakasında yüzkerce saç ekim merkezi vardır , saç ekimi ile ilgili son çıkan yasalara göre artık saç ekimi için sadece tam teşekküllü hastanelere izin verlmeye başlandı , ama buna rağmen daha düşük şartlarda birçok saç ekim merkezi faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.
Saç ekimi önemli olmayan bir tıbbi müdahale gibi görünmekle beraber , dikkatli ve hijyenik yapılmazsa kafa derisi enfeksiyonu gibi komplikasyonlara yol açabilmektedir , bunun dışında ekim için alınan saçlar hastanın kendisine ait saç kökleri olduğu için hassas bir alım işlemi yapılmaz ise son derece değerli olan ve asla yerine konamayacak olan saç teli kayıpları yaşanabilir. Bir saç ekimi hastanesinin en iyi saç ekimi merkezi olabilmesi için bu kriterleri yerine getiriyor olması gerekir.

Saç ekimi fiyatları 2014

İstanbul'da 2014 yılında saç ekimi fiyatları .... tl seviyelerinden başlayıp , ihtiyaç duyulan seans sayısı ve transfer edilen saç kökü adedine bakılarak hesaplanıyor. Sadece İstanbul değil ülkemizin birçok ilinden , hatta yurtdışından birçok saç ekimi hastası merkezimizin yolunu tutmakta ve kaybettiği saçları geri kazanmaktadır. Sizde kendinize nekadar bir saç ihtiyacı olacağını veya kaç seansta kellikten kesin olarak kurtulabileceğinizi hesaplayabilirsiniz , kabaca sadece önden gürünümde bir kellik söz konusu ise tek seans yeterli olmakla beraber , hem önden hem arkadan görünümde saçı dökülmüş görünümü mevcutsada 2 seansa ihtiyacınız olacağını kestirebilirsiniz.

Saç ekimi sonrası

2014 yılında saç ekim merkezlerinde kellikten kurtulan birçok hasta saç ekimi sonrası ilk haftalarda nasıl davranmaları ve nelere dikkat etmeleri gerektiğini tam olarak anlamadan evlerine geri dönmektedir , bu durumda ekim işleminden sonra ilk haftaları sorunsuz atlatabilmek için hastaşara mutlaka eğitim verilmeli ve merkezden ayrılırken ellerine yazılı döküman sağlanmalıdır. Saç ekimi sonrası başın nasıl yıkanacağı , nasıl havlu ile kurulama yapılacağı , hangi şampuanların kullanılacağı , uyurken ne şekilde yastık kullanılacağı , ekim sonrası yeni çıkan saçların nasıl kesilmesi gerektiği bir bir anlatılmalı ve yazılı olarakta bu bilgiler teslim edilmelidir.

Doçent Op.Dr. Aydın Gözü
Plastik ve Estetik cerrahi uzmanı
Hisar İntercontinental hospital
Anadoılu yakası - İstanbul
0212 736 1648 - 0532 316 8973

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder