25 Nisan 2014 Cuma

Saç Ekimi Fiyatları Ortalama

Saç ekimi
İstanbul'da saç ekimi fiyatları ortalama olarak nekadardır , her seansta kaç adet saç kökü ekilebilir , Süleyman Demirel usulu kelliğim var , saç ekimi ile kapatılabilir mi , FUE yöntemi saç ekimi garantisi varmıdır , saç ekimi sonrası izin almama gerekir mi giib birçok soru her gün telefonlarımıza ulaşıyor , yıllardır saç ekimi yapıyoruz , daima dünyada en gelişmiş sistemler ve cihazlar kullanırız , saç ekiminde dikkatli davranılırsa başarı ortalaması %100 lere yakındır , ama saç ekimi yapmış olmak için gerçekleştirilen operasyonlardan sonra ekilen saçların bir kısmı kaybedilebilir , burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta FUE motoruyla ensenden saç köklerini tek tek alırken dikkatli davranılması ve saç folikülü denilen asıl kök keseciğine zarar verilmemesidir.
2 kulak arasındaki ense bölgesinde vücüdun en güçlü saç kökleri yer alır ve zaman içinde dökülmezler , dikkatli bir şekilde transfer edilen saç köklerini ekim bölgesindede hassas bir şekilde yerleştirmek gerekir. Bunlara ilave olarak saç ekim sürecinin önemli bir noktası olan ekim sonrası bakımda hastaya net olarak anlatılmalı hatta hastanın eline basılı döküman şeklinde ekim sonrası saç bakımı kitapçığı verilmelidir. Yoksa henüz yerleşmemiş saç kökleri hırpalanırsa emekler boşa gidebilir.
Saç ekimi işlemi mutlaka tam teşekküllü hastanelerde ameilyathane ortamında steril koşullarda yapılmalıdır , maalesef birçok saç ekimi merkezinde merdiven altı tabir edilen hijyene uygun olmayan koşullarda saç ekimi yapılmaya devam etmektedir , bu vakalarda ekim yapılan bölgede gelişebilecek enfeksiyonlar hem saşlık açısından hemde ekim sonrası başarı aşısından sorun yaratabilir.

Saç ekimi fiyatları

İstanbul Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında 2014 Nisan ayı itibarıyle saç ekimi fiyatları ortalama olarak .... tl ile .... tl arasında değişmektedir. Saç ekimi ücretleri aslında daha çok ekilecek saç kökü adedine göre ve ihtiyaç duyulan seans sayısına göre belirleniyor , çok pratik olarak sadece öncen bakıldığında saç dökülmesi görünenlere genellikle tek seans yeterli olurken , arkadanda bakıldığında kellik varsa bu vakalara 2 seans gerekmektedir. Bazı vakalarda iki seans birleştirilerek tek senas şeklindede yapılabilmektedir.

Doçent Op. Doktor Aydın Gözü
Plastik ve Estetik cerrahi uzmanı
İntercontinental Hospital İstanbul
0212 736 1548 - 0532 316 8973

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder